Wózek Momi Estelle
Zdjęcia 6 |
Niedrogi wózek zapewni dziecku komfort i bezpieczeństwo, a rodzicom wygodę. Model stanie się dobrym towarzyszem w podróży, ponieważ posiada wszystkie niezbędne do tego parametry: waga to tylko 7 kg, konstrukcja łatwo się składa jak książkę, stoi stabilnie w pozycji pionowej, po złożeniu zajmuje niewiele miejsca , posiada podwójną blokadę zapobiegającą samoczynnemu składaniu oraz blokadę rozkładania.
Dodatkowo spacerówka wyposażona jest w wysuwaną rączkę, dzięki której można ją zwinąć jak małą walizkę. Momi Estelle ma małe kółka z poliuretanu z amortyzacją sprężynową, dzięki czemu są bardziej odpowiednie na gładsze miejskie drogi. Aby zapewnić lepszą zwrotność, przednie koła obracają się o 360 stopni i w razie potrzeby blokują w pozycji prostej. Jeśli chodzi o siedzisko, pozwala na regulację nachylenia oparcia i podnóżka, zamieniając siedzisko w łóżko i oparcie oraz bezpiecznie trzyma fidget za pomocą 5-punktowych pasów i zdejmowanego ochronnego zderzaka. Kaptur również się rozkłada, posiada wstawki z siateczki dla lepszej cyrkulacji powietrza oraz wyściółkę z ochroną UV. Podnóżek pokryty jest wyściółką łatwą do czyszczenia. W pakiecie niestety nie ma dodatkowych akcesoriów - jedynie standardowy kosz na bagaż.
Kup Momi Estelle
Wszystkie ceny 26 →MOMI Wózek ESTELLE dla dzieci w wieku 6 miesięcy do maksymalnej masy ciała | 385 zł |
Wózek spacerowy SPACERÓWKA WALIZKA MoMi Estelle | 412 zł |
Wózek MoMi Wózek Spacerowy Estelle Love | 435 zł |
Wózek spacerowy MoMi Estelle Gold składany w walizkę, lekki, szaro-złoty | 449 zł |
Momi Estelle Szary Lekki kompaktowy Wózek spacerowy + Folia | 398 zł |